Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Zator - Oferty wynajmu domów w Małopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom Mszczonów

Mszczonów(Zator + 11 km)

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 75 m2, po remoncie dla pracowników (przeznaczony dla 9 osób) znajdujące się w kamienicy w miejscowości Mszczonów. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Jaworskiego

Raszyn(Zator + 43 km)

8 000 zł115 m² 69,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka Raszyn, ul. Jaworskiego Oferuję do wynajęcia połowę bliźniaka o powierzchni 115 m , położoną w spokojnej części Raszyna. Układ pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Nowe Kozłowice

Nowe Kozłowice(Zator + 14 km)

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Wynajmę dom w miejscowości Nowe Kozłowice gmina Wiskitki powiat Żyrardów woj. Mazowieckie Budynek typowo przeznaczony na kwatery pracownicze Siedem pokoi dwie kuchnie dwie łazienki ogrzewanie piec.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Rybie

Rybie(Zator + 44 km)

8 000 zł185 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

| do wynajęcia 5-pokojowy dom o powierzchni ok. 185 m2, zlokalizowany w miejscowości Raszyn - Rybie. Spokojna okolica, ok. 30 min. od centrum Warszawy, blisko obwodnicy. Świetnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Morwowa

Opypy(Zator + 25 km)

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia niezależne piętro domu wolnostojącego w Opypach. Piętro o pow. 107m2 z oddzielnym wejściem na górę oraz furtką. Wszystkie media miejskie (oddzielne liczniki).

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł150 m² 52,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom z ogrodem niedaleko Wisły w dzielnicy Zwierzyniec [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Radonie(Zator + 23 km)

7 200 zł267 m² 26,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 471 m²

Przestronny dom na wynajem | 267 m | Duża działka | Garaż | Taras | Zadbany ogród Do wynajęcia komfortowy i przestronny dom o powierzchni 267 m, położony na dużej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Nowa Wola

Nowa Wola(Zator + 44 km)

8 499 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:557 m²

Przestronny, wolnostojący dom położony w miejscowości Nowa Wola w gminie Lesznowola, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z bardzo dogodnym i szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Zalotna

Dawidy Bankowe(Zator + 45 km)

5 000 zł78,68 m² 63,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:211 m²

Dom do wynajęcia Dawidy Bankowe | cisza, zieleń i komfort blisko Warszawy Wyobraź sobie poranek z kawą w ogrodzie, śpiew ptaków zamiast hałasu miasta i przestrzeń, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Cedrowa