Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Zator

Zator, mazowieckie

  • 210 000 zł
  • 2 007 m²
  • 104,63 zł/m²

Zdjęcie

Jarosław Lankiew...

Skontaktuj się

Działka budowlana Zator

Zator, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

210 000 zł

2 007 m²

104,63 zł/m²

Działka budowlana Zator

Zaktualizowane: 11 maja 2026

210 000 zł 2 007 m² 104,63 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 210 000 zł (104,63 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 2 007 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 60m; szerokość: 32m
  •   działka nieogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o pow. 2.007 mkw. w miejscowości Zator, gmina Puszcza Mariańska w cichej i spokojnej okolicy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.
Działka położona jest w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji pod względem rekreacyjnym i przyrodniczym. W najbliższej okolicy znajdują się liczne tereny zielone oraz miejsca idealne do aktywnego wypoczynku. (...)

Agent

Jarosław Lankiewicz

22 452 45...

22 452 45 86

22 452 45 86

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jarosław Lankiewicz

22 452 45...

22 452 45 86

22 452 45 86

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości