cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki budowlane Zator - Ogłoszenia sprzedaży działek
12 ogłoszeń
Od najnowszych
12 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
239 000 zł940 m² 254,26 zł/m²
299 000 zł3 946 m² 75,77 zł/m²
Lista ogłoszeń
235 000 zł1 940 m² 121 zł/m²
189 000 zł1 161 m² 162,79 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
170 000 zł3 332 m² 51,02 zł/m²
630 000 zł3 600 m² 175 zł/m²
210 000 zł3 400 m² 61,76 zł/m²
199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²
243 000 zł5 400 m² 45 zł/m²
165 000 zł800 m² 206,25 zł/m²
210 000 zł2 007 m² 104,63 zł/m²
900 000 zł60 000 m² 15 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Jaśminowa
Zator,małopolskie
449 000 zł2 500 m² 179,60 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Orzeszkowej
Zator,małopolskie
133 000 zł700 m² 190 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Zator
Włącz powiadomienia